Праздники сегодня

Гімназія №323 м.Київ

Объявление

Скоро тут буде весь розклад уроків для всіх класів! Прохання для всіх ---> Реєструйтеся!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гімназія №323 м.Київ » Похід в ... » Самий кращий фільм!


Самий кращий фільм!

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Народ хто хоче сходить на примєру ???пишіть домовимся та сходимо!)

"НАЙКРАЩІЙ ФІЛЬМ"
Режиссёр: Кирило Кузін
Жанр: комедія
Оригинал: Самый лучший фильм
Год: 2008
Страна производитель: Росія
Актёры: Ігор Харламов, Михайло Галустян, Павло Воля, Армен Джигарханян, Борис Моісеєв

Історя хлопця, який пройшов свій шлях, пережив 90-ті роки, став багатою людиною и одружився на дівчині, про яку мріяв. Така звичайна російська історія. Пародія на сучасні російські блокбастери "Бумер", "Бригада", "9 рота", "Жмурки", "Денна варта" від резидентів "Comedy Club" та запрошених зірок.

Примєра 24 січня!

Отредактировано millosh (2008-01-20 18:54:43)

+1

2

ЯЯЯЯЯ Я Я ЯЯ  Я Я  Я Я Я Я Я  Я Я Я Я  ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!! Возьмем Ганжу Рудька Бригинца(Подивіться кто ззаді) девок=) и на последний ряд попкорном кидатса =)

0

3

http://i.piccy.kiev.ua/i2/f0/a3/4e308854f72c13ecd20c44196a9c.jpeg-Когда увидил так ржал ппипец просто =) (Джек Воробей)

0

4

mэНt13 написал(а):

ЯЯЯЯЯ Я Я ЯЯ  Я Я  Я Я Я Я Я  Я Я Я Я  ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!! Возьмем Ганжу Рудька Бригинца(Подивіться кто ззаді) девок=) и на последний ряд попкорном кидатса =)

не поняф а про мене забули :mad:  :bb:  я теж піду...

0

5

ОО санек подключайся =)))

0

6

Так народ давайте реже решайте, а то я буду билети заказувать!!!

0

7

Ну я сто пудов только скажы почом билеты и когда пойдем =)

0

8

Завтра ідем, думаю білет буде коштувати не менче ніж 25-30грн. короче беріть 35грн.
У кого 7 уроків тремба отпростся у мене праця так шо я іду... а вам нада іти з 7-ого... якщо є.... ;)  завтра повеселимося...

0

9

Санек все решено идем в воскресенье(27.01.08) у нас всех в другой день вопше не получаетса =(

0


Вы здесь » Гімназія №323 м.Київ » Похід в ... » Самий кращий фільм!