Праздники сегодня

Гімназія №323 м.Київ

Объявление

Скоро тут буде весь розклад уроків для всіх класів! Прохання для всіх ---> Реєструйтеся!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гімназія №323 м.Київ » Телефони » Три музичні телефони від Samsung


Три музичні телефони від Samsung

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Корейська компанія Samsung Electronics нещодавно анонсувала свою нову лінійку мобільних телефонів. Кожний із представлених апаратів SGH-i450, SGH-F330 или SGH-F210 дозволяє клієнтам не тільки використовувати пристрій для комунікації, але й для прослуховування аудіо-файлів (MP3, AAC, AAC+, e-aac+, WMA, WMDRM).

Відмінною рисою цих пристроїв є використання спеціального механізму Physіcal User Іnterface (PUІ). Ще одним приємним плюсом повинно стати більш висока якість звучання, яка підсилюється підсилювачем Іcepower від Bang & Olufsen.

http://i.piccy.kiev.ua/i2/86/95/979bd4f657cc1314474d29013e11.jpeg

Samsung SGH-i450 — це подвійний слайдер, що нагадує по будові корпуса Nokia N95. Якщо ви зрушите кришку з 2, 4-дюймовим Lcd- Екраном вгору, то включите потужний смартфон на базі Symbian S60 OS, що підтримує HSDPA (3,6 Мбит/сек), що дозволяє легко подорожувати по мережі й запускати масу інших корисних додатків .  Якщо ж спустити кришку донизу, то ввімкнеться плеер зі зручним навігаційним сенсорним колесом прокручування, яке дозволяє легко управлятися навіть із великою аудіо-коллекцією. Зберігати дані пропонується на 35 Мб убудованій пам'яті або картці microSD (до 4 Гб). Крім того, апарат підтримує Bluetooth, з FM-приймачем і має 3, 5-міліметрове роз'єм для підключення навушників. Роздрібна вартість, що рекомендується, пристрою в Європі становить €360. Прем'єра продукту відбудеться в Італії наприкінці поточного місяця.
http://i.piccy.kiev.ua/i2/22/91/50768cc4119f88af17654e6d9ba6.jpeg
Нічим не гірше виявився й слайдер Samsung SGH-F330. Тонкий 13, 5-міліметровий телефон підтримує HSDPA, оснащується 2- мегапиксельной камерою, слотом для карт microSD (до 2 Гб) і коштує €260. Як і всі апарати в лінійці ця модель має додаткові елементи керування музичним відтворенням і дозволяє швидко знаходити необхідні мелодіі. На відміну від Sgh- І450, прем'єра F330 відбудеться в Німеччині.
http://i.piccy.kiev.ua/i2/62/22/726ee4c9cca29fc2a368decc895f.jpeg
Напевно, один із самих вигадливих пристроїв у лінійці — Samsung SGH-F210. На відміну від інших апаратів, ця модель є не слайдером, а своєрідним аналогом Nokia 7373 (є можливість розвертати лицьову панель). У закритому стані працює як плеєр. Управлятися з ним пропонується за допомогою невеликого колеса прокручування й екрана (220 ? 128 пикселей). SGH-F210 повністю сполучино з Wіndows Medіa Player 10. Телефон оснащується 1 Гб убудованої пам'яті, а також слотом для карт microSD (до 2 Гб). У Європі ця модель з'явиться до середини жовтня. Орієнтовна вартість продукту становить €280. Нагадаємо, що таку ж модель буде поширювати в США компанія Verіson. Правда, назва в стільникового апарата/плеєра буде інше — Juke.

SGH-i450, SGH-F330и SGH-F210 підтримують стандарт GSM і призначені вийнятково для Європи.

0

2

ОГОООО класні телефони я б собі  взяв би Samsung SGH-i450 )

0

3

телефоны классные, но для себя решила что самсунг больше не куплю :tomato:

0

4

НаСтИк написал(а):

но для себя решила что самсунг больше не куплю :tomato:

А чим тобі не подобається Samsung? у мене Samsung і мені подобається! :cool:

0

5

sashok101 написал(а):

А чим тобі не подобається Samsung? у мене Samsung і мені подобається!

Because of Nokia & Sony Ericsson. Я лично себе Samsung тож никогда не купила бы...это скорее привычка. После Соника мне уже ничё не нужно)
З.Ы. Это врядли значит, что Samsung плохой. Просто каждому своё.

0

6

sashok101 написал(а):

А чим тобі не подобається Samsung? у .мене Samsung і мені подобається! :cool:

на самсунги многие програмы не идут, функции не очень, зато с виду самый самый)))

0


Вы здесь » Гімназія №323 м.Київ » Телефони » Три музичні телефони від Samsung