Праздники сегодня

Гімназія №323 м.Київ

Объявление

Скоро тут буде весь розклад уроків для всіх класів! Прохання для всіх ---> Реєструйтеся!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гімназія №323 м.Київ » Новини в житті людини! » Винайдені батареї, що працюють 30 років без заряджання


Винайдені батареї, що працюють 30 років без заряджання

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Американськими ученими були представлені батареї для портативних комп’ютерів і мобільних телефонів, які зможуть працювати без заряджання акумуляторів 30 років.

Джерелом енергії в новій батареї є радіоізотопи, випромінюючі бета-частки.

При цьому так звані бета-вольтаїчні батареї не радіоактивні, а після закінчення терміну дії відпрацьовані елементи енергії нетоксичні, нерадіоактивні і не представляють небезпеки.

Корпус новинки може бути задоволене маленьким і тонким. Разом з тим, на відміну від нинішніх елементів живлення, під час роботи новинка не нагріватиметься.

Якщо все піде за планом, довговічні батареї можуть з’явитися на прилавках магазинів вже через два-три роки, і “ваш новий лептоп зможе працювати в бездротовому режимі без заряджання 30 років”.

+1

2

sashok101 написал(а):

може бути задоволене маленьким і тонким

Гииии))) І про шо я тіки думаю...)))

0

3

sashok101
Це майже як міні-електростанція!

Гыыыы
А ти проходив тест на зіпсованість? Я тобі раджу. :yes:

+2

4

....и стоят они пол миллиона у.е! Покупайте, не стесняйтесь

0

5

ЗаДрОт-МяСнЕчЕг написал(а):

....и стоят они пол миллиона у.е! Покупайте, не стесняйтесь

Як ти думаєш хто іх купляти буде якщо вони стільки будуть коштувати!

0

6

sashok101 написал(а):

Як ти думаєш хто іх купляти буде якщо вони стільки будуть коштувати!

Олигархи! Это я просто к слову сказал, а что, ты думаешь они будут стоить 3грн 50коп?

0

7

ЗаДрОт-МяСнЕчЕг написал(а):

Олигархи! Это я просто к слову сказал, а что, ты думаешь они будут стоить 3грн 50коп?

Колись будуть, а Олігархам вони не треба! 100грн думаю будуть коштувати.

0

8

sashok101 написал(а):

Колись будуть, а Олігархам вони не треба! 100грн думаю будуть коштувати.

откуда ты наешь что они им не нужны? Ты олигарх?=)! Они тоже люди которые покупают Rolex, а если в Ролехх засунуть такую батарейку, то они будут думать что они этим круче! Кароч всем нуна буит такая батарейка!

0

9

:lol: я больше не буду заряжать батарейки на фотике

0

10

Да батарейки такие не плохо иметь

-1

11

нееееее!!!!стоят много

0

12

А прикиньте такие в   "В_братор" всунуть кстате всех дельфинов нашол тупой тест =)

0

13

мда КУЛьная батарейка!!!))) :cool:

0


Вы здесь » Гімназія №323 м.Київ » Новини в житті людини! » Винайдені батареї, що працюють 30 років без заряджання