Праздники сегодня

Гімназія №323 м.Київ

Объявление

Скоро тут буде весь розклад уроків для всіх класів! Прохання для всіх ---> Реєструйтеся!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гімназія №323 м.Київ » Вихід в реальність » Когда карантин ?


Когда карантин ?

Сообщений 61 страница 90 из 93

61

Smile))) написал(а):

Це ти мені чи Ані?Я дуже чекаю 14 лютого!!! :love:

бувби сюрприз)), я захворів ах на грип((( але буду старатися :love:  ;)

0

62

что ты придумал? :wondering:

0

63

та и*ать, это штош такое!? Тема вапщето не 14 февраля, а "Когда карантин?" Так-что давайте писать по теме!

-1

64

ЗаДрОт-МяСнЕчЕг написал(а):

та и*ать, это штош такое!? Тема вапщето не 14 февраля, а "Когда карантин?" Так-что давайте писать по теме!

та и***ь карантин ваще походу не намичяетса шпала :tongue:

0

65

popindrunchik написал(а):

та и***ь карантин ваще походу не намичяетса шпала :tongue:

Вась те в бан захотелось за оскорбление на модера? ты пл* свинья недорезаная :tongue:  :nuts:

0

66

Мне мама сказала,что карантин будет с 14 или 15!А И.И,что если сегодня не объявят,то его не будет ваще!(((

0

67

Народ, народ,  :) КАРАНТИН 100% з 13 числа!!! урааа!!! мені мама сказала шо їй сказала про карантин секретар директора!!! такшо він буде))))

0

68

sashok101 написал(а):

Народ, народ,  :) КАРАНТИН 100% з 13 числа!!! урааа!!! мені мама сказала шо їй сказала про карантин секретар директора!!! такшо він буде)))

да эт 100%!мне звонил сам Рудько(крысюк)и его маме(врачь)сказали что карантин будет с четверга 14 стопудов а может и с 13!Уряяя :)  :D  :lol:  :nuts:

0

69

http://news.bigmir.net/article/capital/22792/

0

70

наконец-то

0

71

УРЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ нарешті все з компа не встаюю!!))

0

72

millosh
ти !!*!! уряяя

0

73

и весь день св. вали накрылся медным тазом))

0

74

Призупинити заняття у київських школах планується до 26 лютого
http://kmv.gov.ua/images/news/88326.jpgУ загальноосвітніх навчальних закладах столиці з 13 лютого 2008 року запроваджується карантин. Призупинити заняття у київських школах планується до 26 лютого. Про це, з посиланням на головного санітарного лікаря Києва Ірину Козлову, повідомила заступник голови КМДА Ірена Кільчицька.

«За даними міської санепідеміологічної станції, на початок цього тижня захворюваність серед населення міста нижча від епідемічного порогу на 15%, однак спостерігається щотижневе зростання захворюваності серед столичних школярів. Тому, щоб попередити подальше розповсюдження інфекцій, ми призупиняємо навчання у столичних школах з 13 по 26 лютого 2008 року. Вже підготовлено проект розпорядження «Про призупинення занять у загальноосвітніх закладах міста»», - сказала Ірена Кільчицька. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Так, за інформацією міської СЕС, станом на 7 лютого кількість відсутніх дітей в школах складала 25%. Крім того, збільшилась кількість виділення вірусу парагрипу, що зазвичай є передвісником епідемічного підйому захворюваності. Введення карантину в столичних школах дозволить призупинити темпи розповсюдження інфекції серед всіх вікових прошарків киян та допоможе зберегти здоров’я школярів, оскільки вони є основним каталізатором захворюваності населення в цілому.

Джерело

0

75

УРА!!!!!!!КАРАНТИН!!!!Наконец-то можна отдохнуть)))))

0

76

Я не можу зрозуміти карантин закінчиться 26 лютого, чи його продовжили?

0

77

sashok101 написал(а):

Я не можу зрозуміти карантин закінчиться 26 лютого, чи його продовжили?

Вообще говорят,что в школу 27,но есть вероятность,что продлят!)

0

78

Карантин могут продлить на неделю!я по телеку слышал!

0

79

popindrunchik
Да точно я теж чув ,класно буде.

0

80

УРРААА карантин продлили до ...........хз, на 1 неділю!!))))

0

81

ет точно? я тоже слышала что продлили, и в некоторых школах Киева продлили до 3-его числа.

0

82

вот эта лафа)) так когда в школу скажите точно!

0

83

Да народ когда нам на каторгу возращатса =(

0

84

100% ідем в школу завтра (Вівторок) жалко що не продовжать!  :sceptic:

0

85

ФЛУД: УРЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!!!! НОВЫЕ СМАЙЛЫ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)))))))))))))) :crazyfun:  8-)  :mybb:  :P  :surprise:  :rain:  :)

И к чему ето сообшение ФЛУД!

+1

86

:crazy: точно идём в среду

0

87

Народ так когда идем точно завтра или в Среду ???

0

88

В среду

0

89

та все.
бло. карантин закончился.

0

90

И снова школа...Капец!( :confused:

0


Вы здесь » Гімназія №323 м.Київ » Вихід в реальність » Когда карантин ?